Hakkımızda

Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

  • Kalite Odaklılık
  • Yenilikçilik
  • Güvenilirlik
  • Tasarım

Kalite Odaklılık

Kuruluşundan itibaren ilk günkü heyecanı ve artan uzmanlığı ile hizmetlerine devam eden firmamızın yıllara yayılan başarısının temelinde kalite odaklı üretim anlayışı yatmaktadır. 1979 yılından beri kaliteli üretimden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermiyoruz.

Yenilikçilik

Çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek, yenilikçi uygulamalarla mümkündür. Bu bilinçle çalışmalarımıza yön vermekte, sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek ürün gamımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Güvenilirlik

Çeyrek asrı aşan yolculuğumuzda kaydettiğimiz en önemli başarı, kurumsal itibarımız. İş ortaklarımız için dürüst ve güvenilir çözüm ortağı olabilmek, geçmişten bugüne firmamızın temel ve değişmez ilkelerindendir.

Tasarım

Farklı beklenti ve beğenilere doğru çözümler sunabilmek için gerek ürün geliştirme ekibimiz gerekse tasarımcılarımız yoğun çaba harcıyor. Projelere özel ürünler üretebilme kabiliyetimiz bizi rakiplerimizden farklılaştırıyor.

1950

Muzaffer ve Sami Isınlık tarafından ‘Isın Mobilya’ adıyla kurulan atölyede el yapımı butik mobilya ve kapı üretimi yapılmaktaydı.

1979

Isın Pres kuruldu. 80 m2’lik atölyede pres hizmeti verilmesinin yanı sıra kaplama satışları yapılmaya başlandı.

1980

Kereste, sunta, mdf gibi mobilya malzemelerinin satışı başladı.

1991-1992

Laminat kapak üretiminin yanı sıra bantlama hizmeti de verilmeye başladı.

1996

Mobilya üreticilerine yönelik ebatlama hizmeti verilmeye başlandı.

2008

Bir katı 1800 m olan 2 katlı mağazanın inşası tamamlandı.

2010

Merkez fabrika yatırım projesi tamamlandı.Makine yatırımları gerçekleştirildi. Üretim hattına yeni ebatlama makinesi, bantlama makinesi, kasa boylama makinesi, pervaz boylama makinesi ve CNC işlem merkezi eklendi. Makineler piyasaya fason olarak kullandırılmaya başlandı.

2014

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan yeni fabrika faaliyete geçti. Boya hattı kuruldu.Üretim hattına yeni makineler eklendi.

2015

Modüler mobilya üretimi başladı.

2016

Firma bünyesinde proje departmanı kuruldu. Isın Pres, kapı ve çeşitli modüler mobilyaların üretim ve montaj aşamalarını tamamlayarak inşaat projelerine anahtar teslim çözümlerle hizmet vermeye başladı.